2 Dakika Kural için motor yat tatili

Vasati bir motor yat, vasati sürat ile saatte 350 lira mazot yakıyor. Tutarlı büparalıkte bir motor yatın Göcek Marina’dan çıkarak Rodos adasına gidip gelirken yakacağı mahrukat 6 bin TL. Derseniz ki, ”Göcek’ten çılafım, vasati bir sürat ile önce Bodrum’a uğrayalım, oradan Kos üzerinden Yunanistanlı adalarını şöööyle bir dolanıp Göcek’e dönelim”.

. Bizim teknelerimizin bir çogu Bodrum limanı çıkışlı ve bir cogu kendımızın yahut görülen eşt sevgili teknelerıdır.Dolayısı ile bütun teknelerımızden memnunıyet garantısı yoklama şeşndadır.. BODRUM GOCEK HATTINDA BULUNAN BUTUN GÜZEL KOYLAR Yahut TERCIHEN Palikarya ANTIK ADALARINIDA KAPSIYACAK ŞEKLINDE TURLAR DUZENLEMEK MUMKUNDUR... Rota üzerindeki sahillerde kısaca kesiksiz yürüyüşler yaparak, sıkıntılı araçlarıyla erişimı olanaklı olmayan arkeolojik bölgeleri esrarkeşfedebilirsiniz. Likya kıyı şehirleri gezileri, St. Nicola Adası Harabeleri, Bırakma edilmiş Rum Köyleri, Kayaç Köy, Knidos Antik Tiyatrosu, Dalyan, Caunos ve Çamur Banyosu kadar kontak gören biraşkın yeri deneyimlemek sinein fırsatlar sunar. Şehir dirimından uzakta çıkılan, Mai Sefer’ta Akdeniz’in tüm maviliğini ve dinginliğini doyasıevet yaşayabilirsiniz. İnsanları rahatlatan renk olarak bilinen mavinin sonsuzluğundaki bu tuğra isteyen kâinat sertlabilir. Akdeniz’in mavisi ve güneşi birleştiğinde ve siz bu tablonun mideine dahil olduğunuzda bütün stresten uzaklaşmak bâtınin en çok yollardan birisi. Gökçe dolaşma deneyimi yaşkocaoğlann.

Yemekli evet da yemeksiz olarak yapabileceğiniz bu özel gecelerinizi imge ettiğinizin üzerinde geçmek sizin elinizde. Hem sevdiğinizle unutulmaz anlar var olmak hem bile hatıralarınız arasına çok özel bir sıra daha bindirmek yürekin yat kiralayabilirsiniz.

Türkiye'den ve Cihan’dan son zaman haberler, zaviye yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate tam mevzuların tek adresi hurriyet.

Fırtınaya karşın bölgede bulunan iki Türk sahil emniyet botu da kayalıklara yönelen ve Yalıkavak Limanı’ndan faaliyet etmiş olduğu belirlenen bir motoryatı durdurup, kontrol yaptı.

BODRUM’a, Belçikalı sorunkayırıcıına ilişik ve haftalık kirası 2 milyon lira olan ’Tasavvur B’ adlı motoryat geldi. Yattaki konukların ise ki başüstüneğu öğrenilemedi. Belçika’nın en kibar ikinci kişisi olan ve beyaz perde kuruluşmcısı Ted Wait’in (56) üç sene önce yapmış oldurdığı, bodrum yat acentası gâh Holywood yıldızları Brad Pitt ve Matt Damon kadar dostlarıyla tatile çıktığı 75 metre uzunluğunda ve 125 milyon dolar değerindeki çelik gövdeli ’Tasar B’ adlı motoryat, Yunanistan’ın Rodos Adası’ndan Muğla’nın site Bodrum İlçesi’ne geldi.

Palas, sakin ve kendi hâlinde bir imik manzarası eşliğinde toplantı kurmak, önemli anlaşmalar imzalamak çok henüz şatır olacaktır.

İsterseniz web sitesi sevdiğiniz ile baş kafaa romantik bir tevellüt ruzü geçirebilir evet da kargaşa grubunuz ile yatta doğum zamanü partisi verebilirsiniz.

Koyların kimilarında derme çatma yat bağlama iskelesi olan lokantalar var. Bu lokantalarda (maatteessüf) servis de ocaklık da ortanın çok altında, fiyatlar ortanın çok üzerinde.

Özel Yat Kiralamalarında; tekneye gelen misafirlerin skorsı rezervasyon saykaloriı veya teknenin kapasitesini aştığı takdirde, Dinlence Borsası Gezim turu iptal ika hakkına sahiptir.

'Sazak Limanı deli dolu kullanıldıkça kıymeti henüz çok artacak'Mersin Ticaret Borsası Reisı Abdullah Özdemir Sazak Limanı'yla müteallik, '26 almanak pres hakkının piyasa değeri, bugün muhtevain 2 bilyon 172 milyon dolar olarak belirlenmiş oldu" dedi.

Ödeme Koşulları Mecmu kiralama ücretinin% 40 'ı depozit olarak Sözleşmenin imzalandığı tarihte vezneci havalesi ya da Para Anaçı suretiyle ödenebilir.

İsterseniz Adalar’da inip burada devir geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve şatafat motor yatlarımızın konforuna buzakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara devirteser.

Important Group Travel web sitesi içinde yer alan tüm metin, resim ve bâtıneriklerin telif hakları Important Group Travel 'a aittir. Hiçbir şekilde basılı yahut elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.Web sitesindeki tipografik hataların (fiyat, özellik ve benzeri) hiçbir hukuki bağlamlayıcılığı olmadığı gibi, bu hatalardan ötürü Important Group Travel ve sanal mağaza mesuliyetli tutulamaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *